Atypické PP sáčky

Rychlouzavírací PP sáčky jsou nejlepší volbou u produktů, které potřebují svižný a snadný způsob otevírání a zavírání, uzavírací proužek je navíc průhledný a citlivý k celkovému vzhledu obalu. Vlastnosti atypických PP sáčků si můžete přizpůsobit na míru vašim potřebám a potřebám vašeho produktu.

Atypické PP sáčky jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu. Jste to však vy, kdo určí, jaký bude mít sáček potisk (obrázek či logo), velikost, typ zavěšení (hand hole, eurovýsek, apod.), zkrátka vše dle vašeho přání. Navíc si můžete vybrat, zdali bude sáček možné zalepit či nikoliv a zároveň můžete určit i umístění lepícího proužku (u kroužku na zavěšení, nebo na spodní straně sáčku).

PP sáčky jsou výhodné obzvláště u esteticky hodnotných produktů, u nichž upřednostňujete vzhled vašeho produktu před jeho obalem. PP sáčky jsou nejlepší volbou v případě, kdy chcete nechat mluvit produkt a obal jen plní svůj primární účel nebo decentně doplňuje vzhled produktu.

Minimální odběrné množství pro zakázkovou výrobu je 200 000 ks jednotlivého typu.

 

Pro dotaz o ceně či podrobnější informace nás prosím kontaktujte na roman.reiss@logtech.cz. Vaše dotazy vždy rádi zodpovíme.

Možnosti zavěšení :

Kontaktní formulář

LogTech, s.r.o.

Gen. Sochora 6176/6a

Ostrava-Poruba

708 00

IČ:  26837072

DIČ: CZ 26837072

www.packforce.cz

dominika.srokova@logtech.cz

Tel.: +420 599 527 824

GSM: +420 702 206 509

Hledáte atypické rozměry, barvy či materiál?Napište nám