Atypické ZIP sáčky

Hledáte-li vhodné a reprezentativní sáčky, které budou přesně pasovat k vaší firmě či produktu, jsou atypické sáčky ZIP ideální volbou, protože nabízejí širokou škálu vlastností, o jejichž podobě můžete sami rozhodnout.

Atypické sáčky ZIP jsou vyrobeny ze 100% polyetylenu. Další vlastnosti si však vybíráte již VY. Je tak čistě na vaší volbě, zdali vámi objednané množství sáčků bude průhledné, barevné (a to třeba jen do poloviny), s potiskem (jednostranným nebo oboustranným, jak jen si budete přát) nebo průhledné s potiskem. Samozřejmostí je, že určíte také typ zavěšení sáčku (hand hole, eurovýsek, apod.) a jeho rozměry.

Sáčky se snadno uzavírají a zavěšují, uzavírat je můžete i několikrát po sobě, a proto najdou uplatnění u velkého množství produktů.

Atypické sáčky ZIP mají navíc dvě modifikace, které je u některých výrobků vhodné použít. V mnoha případech se jedná o praktickou a velmi užitečnou volbu. První možností jsou popisovací sáčky ZIP, jež jsou vybaveny speciálními proužky, na které můžete psát, což oceníte při mnoha příležitostech.

Druhou variantou jsou atypické sáčky ZIP s tzv. klokaní kapsou. Jedná se o speciálně upravený sáček, do něhož můžete přidat i předměty, které potřebujete mít oddělené od dalšího obsahu sáčku.

 

Minimální odběrné množství pro zakázkovou výrobu je 200 000 ks jednotlivého typu.

Pro dotaz o ceně či podrobnější informace nás prosím kontaktujte na roman.reiss@logtech.cz. Vaše dotazy vždy rádi zodpovíme.

 

 

 

Kontaktní formulář

LogTech, s.r.o.

Gen. Sochora 6176/6a

Ostrava-Poruba

708 00

IČ:  26837072

DIČ: CZ 26837072

www.packforce.cz

dominika.srokova@logtech.cz

Tel.: +420 599 527 824

GSM: +420 702 206 509

Hledáte atypické rozměry, barvy či materiál?Napište nám